Waternet Hakkında Bilmek İstediğiniz Her şey!

Waternet Su Arıtma Cihazları ile Suyunuzu Artık Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz!

#Evde Kal Türkiye

Ücretsiz Teklif Alın

Ücretsiz teklif için sizi ziyaret edelim eviniz,
iş yeriniz için size en uygun teklifi sunalım.

Hemen Ara 0 (850) 241 55 66 Ya da formu doldurun.

%50 indirimli sahip olun

Sorularınız

Waternet Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey!

Randevu formunu doldurduktan sonra size uygun saati belirlemek için aranırsınız. Arzu ettiğiniz zaman diliminde size yönlendirdiğimiz danışmanımız ile yapacağınız su tadımı görüşmesinde şebeke suyunuz, halihazırda kullandığınız içme suyunuz ve danışmanımızın yanında getirdiği Waternet suyunun sertlik testi yapılır, sizlerle paylaşılır. Su tadım randevusu sırasında Waternet suyunun tadına bakabilirsiniz. Evinizdeki veya işyerinizdeki su kullanım miktarınız ve kullanım alanlarınıza bakılarak ihtiyacınıza uygun ürün modellerimiz sizlerle paylaşılır, ihtiyacınız belirlenir.

Waternet abonesi olmak çok kolaydır. Yapmanız gereken yalnızca ücretsiz su tadımı randevu formunu doldurup, sizinle iletişime geçeceğimiz uygun saati belirtmenizdir. İnternet formumuzu doldurarak ya da 0850 241 55 66 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak oluşturduğunuz randevu zamanında size yöndendirilen danışmanımızla suyumuzun tadına bakabilir, ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, merak ettiğiniz bilgileri alabilir, isterseniz Waternet abonesi olabilirsiniz. Biz de, sizin için su arıtma sisteminizin kurulumu planlayarak sizi sağlıklı, temiz ve güvenilir suya kavuşturabiliriz.

Waternet cihaz bakımlarını ücretsiz gerçekleştirir. Tüm ürününlerimize 6 ayda 1 filtre değişimi yapılırken, cihaz bakım ve sterilizasyon işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Filtre değişim zamanları Waternet tarafından takip edilir; size uygun olan gün ve saat diliminde teknik servis uzmanımız tarafından ziyaret edilerek bakım ve filtre değişikliği ücretsiz gerçekleştirilir.

Filtre değişim süreleri maksimum tüketime göre hesaplanmıştır. Belirlenen sürelerde değişmediği durumda cihazdan arıtılmamış bir su çıkmamaktadır ancak cihazdan alabileceğimiz saatlik su miktarı azalmaktadır. Az bir su tüketiminiz olsa bile, yani filtre arıtma performansında bir düşüş olmasa da önceden belirttiğimiz periyodlarda filtreleriniz mutlaka değiştirilmektedir.

Teknik servis uzmanlarımız, danışmanlarımızın yaptığı keşif sonrasında mekanda montaj öncesi tekrar keşif yaparak en uygun su hattı güzergahını ve cihaz yeri uygunluğunu tespit eder. Mekan yetkilisine kurulumu nasıl yapacağını anlatarak montaj kalite standartlarımız çerçevesinde kurulumu gerçekleştirir. Daha sonra cihaz kullanım ve özelliklerini mekanın yetkili kişilerine detaylı anlatarak montajı tamamlar. Montaj süreci su hattının uzunluğuna ve uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin evlerde su hattı mesafesi yakın olduğundan 45 dakika ile 1 saat arasında kurulum gerçekleşmektedir.

Taşınmanız hiç problem değil! Taşınma durumunda sisteminizi yılda 1 defa ücretsiz olarak taşıyoruz. Hizmet verdiğimiz illerimizde istediğiniz yere sistemi sizinle beraber taşımak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Waternet cihazları satılmıyor; böylelikle cihaz yatırım maliyetinden sizi kurtarıyoruz. Aynı sektörde hizmet veren diğer firmalardan cihaz satın aldıktan sonra her bir filtre değişimi ve cihaz bakımı için ekstra ücret alınabiliyor. Elektronik cihaz olması sebebiyle arızalanması durumunda verilen servislerde yine ekstra bir maliyet daha ortaya çıkabiliyor. Satın aldığınızda cihazların garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresi sonrasında ortaya çıkabilecek masraflar bazen cihaz bedeline yakın olabiliyor. Waternet sizi tüm bu risklerden ve maliyetlerden uzak tutar. Filtre değişim ve cihaz bakım tarihlerinin takibini sizler için Waternet yapar. Waternet aboneliği, size hem sağlıklı ve konforlu, hem de daha taze bir su içmenizi sağlar.

Arıtma cihazını sık kullanıyoruz, ama bakım takibi nasıl yapılır bilmiyoruz. Arıtma cihazı kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Cihazın bakım ve filtre değişiminin zamanında yapılmasına
  • Cihazın her zaman aynı kalitede su verebilecek filtrelere sahip olmasına
  • Filtrelerin yapımında kullanılan maddelere
  • Cihazın kalite belgelerine ve sertifikalarına

Bir fincan kahve ya da çay için; ya da bebeğinizin malzemelerini dezenfekte etmek için elektrikli su ısıtıcısı kullanıyorsanız artık su ısıtıcı çalıştırmanıza gerek kalmaz. Tek dokunuşla Waternet Set Üstü ya da Sebil cihazımızdan istediğiniz her an sıcak su alabilirsiniz. Elektrikli su ısıtıcısının ne kadar çok elektrik harcadığını düşünürsek üstüne tasarruf bile elde edebilirsiniz; elektrik faturanızda bu sayede azalma görebilirsiniz. Tabi bu sizin su ısıtıcısını ne sıklıkla kullandığınıza bağlı değişiklik gösterebilir.

  • Satın almadığınız için cihaza bir yatırım maliyetiniz olmayacaktır.
  • Abonelik sayesinde, sistem sınırsız ürün ve servis garantisi altındadır.
  • Periyodik filtre değişimleri için ücret ödemezsiniz.
  • Su arıtma cihazınızın periyodik bakımını profesyonel teknik servis uzmanlarımız tarafından ücretsiz yaptırırsınız detaylı bilgi için abonelik avantajları sayfası..

Şebeke suları şehir arıtma tesislerinden çıktıktan sonra ağır metal, patojen ve mikroorganizmalara maruz kalabilir. Ayrıca içerisinde bulunan klor suyun tadını etkiler. Waternet ile suyu ağır metallerden arındırıp, birinci kalitede içme suyu elde edersiniz; suyunuzu taze ve temiz bir şekilde içersiniz.

Hayır,su arıtma cihazımız, minerallerin tamamını dışarı atmamaktadır. Minerallerin tamamı dışarı atılmış olsaydı, arıtma cihazından saf su içirmiş olurduk. Vücudumuz ihtiyacı olan minerallerin %90’ını besinlerden alabilmektedir. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan mineralleri sudan karşılamak istersek, günde 1 ton su ya da 100 Lt portakal suyu içmemiz gerekmektedir. Demir ya da kalsiyum gibi minerallerin eksikliğinden şikayet ederek doktora gittiğimizde, doktorlar ‘Bol miktarda su için’ tavsiyesinde bulunmak yerine, gıda takviyesi ya da o minerallerin bol olduğu besinleri genellikle önermektedirler.

Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Ters Ozmoz, ağır metalleri içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir. Detaylı bilgi için teknolojimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Evet, Waternet’in su arıtma cihazları Ters Ozmoz yöntemi ile suyu ağır metallerden ve zararlı bakterilerden arındırır. Suyun içerisinde yer alan fiziksel, biyolojik ve kimyasal kirlilik unsurlarını ortadan kaldırır ve suyu birinci sınıf içilebilir su haline getirir.

Cihazlarımızdan çıkan suyun analizleri yapılmaktadır. Günümüzde damacana firmalarının su örneği analizleri kaynağında yapılmakta, evlerimize gelene kadar geçen süreçte nelere maruz kaldığını bilmemekteyiz ve o şekilde suları tüketmekteyiz. Waternet ise suyun analizini kullanmaya başladığınız noktada yapar.

Ücretsiz Teklif Alın

Ücretsiz teklif için sizi ziyaret edelim eviniz,
iş yeriniz için size en uygun teklifi sunalım.

Hemen Ara 0 (850) 241 55 66 Ya da formu doldurun.

İlk 10 ay yerine, %50 indirimli sahip olun