Waternet Su Aritma Cihazı ve Su Arıtma Sistemleri
WATERNET

Su Tadım Randevusu

Su Arıtmalı Sebil - Waternet Su Arıtma Cihazı
WATERNET

SU ARITMALI SEBİL

Tatlı kalabalıklar ve geniş aileler için benzersizdir!

Waternet Su Arıtmalı Sebil, geniş aileler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. 96 derece sıcak, 4 derece soğuk ve oda sıcaklığı olarak üç farklı sıcaklıkta suya su arıtmalı sebil Cihazımız sayesinde ulaşabilirsiniz. Sıcak su yanmalarına karşı geliştirilmiş çocuk kilidi sayesinde olası yanma tehlikelerine karşı kullanımı güvenlidir.

Waternet arıtmalı su sebili, evinizde şıklığı, pratikliği ve tasarruflu güç harcaması ile gönlünüzü kazanır. Ergonomisi ile evde çay-kahve yapmak ve istenilen sıcaklıkta su almak çok daha pratiktir. Arıtmalı Su Sebilimizin şık görünümü ile damacananın yarattığı çirkin görüntüden eser kalmaz; damacananın zararları ve değiştirme zahmetinden kurtulursunuz. Ailenize sağlık getirirsiniz.

Sebil cihazımız diğer ürünlerimizde olduğu gibi Ters Ozmoz teknolojisiyle suyu arıtmaktadır. Üretim kapasitesi günde 100 litredir.
Arıtmalı su sebili, yaşamınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.

Çocuklar için Sıcak Su Kilidi

İkisi bir Arada Musluk

Çok Fonksiyonlu Led Gösterge

WATERNET

Su Arıtmalı Sebil

Su arıtma sebilinizin kolay kullanımlı ikisi bir arada musluğu sayesinde soğuk ve oda sıcaklığındaki suya aynı musluktan ulaşırsınız.

Çocuklarınız için tasarlanan sıcak su kilidiyle olası bir tehlikeyi en baştan, küçük parmaklar yanmadan önleyebilirsiniz.Sıcak su kilitleme düğmesi, çocukların emniyeti için; oluşabilecek yanma tehlikelerini önlemek amaçlı tasarlanmıştır. Kilitli konumdayken sıcak su alma düğmesine basılsa dahi sıcak su alınamaz ve cihaz uyarı sesi verir.

Cihazın ön yüzünde bulunan LED göstergeler sayesinde sıcaklık/soğukluk seviyesi, olası arızaların nereden kaynakladığı gibi farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cihazın ön yüzünde bulunan LED göstergeler sayesinde sıcaklık/soğukluk seviyesi, olası arızaların nereden kaynakladığı gibi farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ürün Özellikleri:
Arıtma Yöntemi:
Boyutlar:
Efektif Üretim Kapasitesi:
Net Ağırlık:
Tank Kapasitesi:
Waternet Su Arıtmalı Sebil
Ters Ozmoz
26 cm (G) x 44.8 cm (D) x 115 cm (Y)
100 Litre (Günde 5 Damacana)
29 kg
11 Litre Toplam Kapasite = 6 Litre (oda sıcaklığında su) + 3 Litre (soğuk su) + 2 Litre (sıcak su)
Eviniz için Su Arıtma Cihazları
ÜRÜNLERİMİZ

SU ARITMALI SEBİL

Set Altı Su Arıtma Cihazı
ÜRÜNLERİMİZ

TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

ÜRÜNLERİMİZ

TEZGAH ÜSTÜ SU ARITMA CİHAZI